Kto ma wszystko na Allegro?

Kup kilka przedmiotów u jednego sprzedawcy i oszczędź na przesyłce!

Jak to działa?

Za pomocą naszej strony możesz przeszukać oferty sprzedających na Allegro w taki sposób, aby znależć jednego sprzedawcę który ma w ofercie wszystko czego szukasz.

Dzięki temu oszczędzasz na przesyłce! Masz także jeden dokument sprzedaży (faktura/paragon), jedną płatność i jedną firmę w której załatwiasz ewentualny zwrot.

Obecnie możesz szukać do 6 przedmiotów.

Wyszukiwarka działa podobnie jak ta na Allegro, zatem postaraj się jak najdokładniej opisać rzeczy których szukasz! Możesz także używać operatorów:

Wyrażenie Działanie
gwiazdka [ * ] Zastępuje dowolny fragment wyrazu. Wpisanie np. "warszaw*" spowoduje wyświetlenie listy ofert zawierających słowa "warszawa", "warszawy", "warszawski" itp.). Gwiazdka działa na końcu co najmniej 3-literowych wyrażeń (np. "por", ale nie "po").
minus [ - ] wyraz, przed którym użyto znaku -, nie znajdzie się w wynikach wyszukiwania (np. "kubek -termiczny" pokaże przedmioty bez słowa "termiczny" w nazwie).
nawias [ ( ) ] wyszukiwarka weźmie pod uwagę którekolwiek z wpisanych słów.
cudzysłów [ " " ] Wyszukanie dokładnie takiej frazy, z uwzględnieniem kolejności i polskich znaków, jaką wpisano w cudzysłów.

Wyniki sortowane są rosnąco wg ceny.